وبـلاگ دستگاه ارسال پیامک لایـت پنـل

مطالب مربوط به دستگاه ذخیره موبایل

ww
نوشـته شـده در:سه شنبه 23 آذر 1400 - 00:49:33-ارسـال شده توسط:بهرام رهنما

تکنیک افزایش فروش در سالن آرایشی

دستگاه ارسال پیامک  در یک گام در راستای کمک به افزایش فروش اصناف به کمک سالنهای زیبایی آمده تا از یک سو در اطلاع رسانی و تبلیغات موفق عمل نمایند و از سوی دیگر با تشکیل باشگاه مشتریان خود و استفاده از امکانات دستگاه ذخیره موبایل مشتریان برای سالن های زیبایی معجزه را رقم بزند.


دستگاه ارسال پیامک سالن های زیبایی

دستگاه ارسال پیامک لایت پنل دستگاه ثبت اطلاعات مشتری ویژه ای می باشد که با توجه به امکان ذخیره نامحدود شماره موبایل مشتریان همراه با مشخصات آنان و کمک به دسته بندی اصولی این اطلاعات نشان داده است یک وسیله بازاریابی موثر می باشد.

سالنهای زیبایی شماره تماس مشتریان را حتی بدون اتصال دستگاه به اینترنت ثبت می نمایند و درتاریخ های طلایی زندگی افراد با اهدا کارت هدیه آنان را به کسب خود وفادار می نمایند؛ چه کسی دوست ندارد در سالگرد ازدواج خود با یک تخفیف مناسب با کمک متدهای  زیبایی روز فوق العاده ای را تجربه کند و خاطرات اوایل ازدواج را زنده نماید.

این دستگاه ثبت شماره مشتری همچنین به داشتن باشگاه مشتریان کمک می نماید تا بتوان آخرین متدهای زیبایی را با مشتریان به اشتراک گذاشته و  آنان را به بازاریابان سالن تبدیل نمود. حتی با کمک دستگاه لایت پنل می توان کار نوبت دهی را نیز انجام داد و به مشتریان پیامکهای لازم را ارسال کرد.

تنها کافی است دستگاه خریداری و در پیشخوان سالن زیبایی قرار داد و چون نیاز به مهارت زیادی هم برای استفاده ندارد به راحتی تمامی سالن های زیبایی می توانند تمامی تکنیک های فروش را جهت افزایش فروش و وفادارسازی مشتریان با این دستگاه رقم بزنند.

لازم به ذکر است این دستگاه ثبت شماره موبایل امکان ارسال پیام های تصویری را نیز دارد، لذا به خوبی هنر دست سالن می تواند به اطلاع مشتریان برسد.به اشـتراک بـزار:
  • بگراند فوتر

    لایت پنل یکی از زیر مجموعه های اعتماد آی تی می باشد که از سال 1382 فعالیت خود را آغاز کرده است . حوزه فعالیت لایت پنل در زمینه توسعه نرم افزاری ، تولیدات سخت افزاری ،ارتباط با مشتریان و راهکارهای افزایش فروش می باشد.

    LITEPANEL © Design & Developing by Etmad IT