پنل چیست؟|لایت پنل

پنل چیست؟
پنل یک سیستم تحت وب می باشد که شما با داشتن یک نام کاربری و رمز عبور مختص به خودتان می توانید از پنل استفاده نمایید. در پنل شما  بهیجگونه نرم افزاری و با روشن گزاشتن کامپیوتر خود ندارید و کامل می توانید از بدون استفاده از هرگونه هزینه اضافی تبلیغات خود را شروع کنید. یکی از موارد مهمی که پنل لایت پنل را از پنل های دیگر جدا می کند این است که شما با خرید یک پنل می توانید از تمام مسیر ها به صورت رایگان استفاده نمایید.
ثلا با خرید پکیج کاربری A به صورت رایگان از مسیر های :
انبوه ایمیلی فاکس انبوه گوگل و... در تمام پکیج های لایت پنل به صورت کاملا رایگان وجود دارد و اصلا نیازی ندارید آنها را با قیمت های بالا تهیه نمایید.پشتیبانی 24 ساعته سامانه لاست تضمینی بر کیفیت سیستم می باشد.
در تمام شبانه روز می توانید به تبیلغات خود داخل پنل بپردازید.لازم به ذکر است در هر زمان اگر امکان جدید در پنل اضافه شود برای تمامی کاربران به صورت رایگان فعال می باشد.
آیا با پنل افزایش فروش آشنا هستید؟!
دستگاه ذخیره موبایل مشتریان لایت پنل بیشتر آشنا شوید ( کیلیک کنید)
دستگاه که فروش و مشتریان حضوری شما را چند برابر می کندبگراند فوتر

لایت پنل یکی از زیر مجموعه های اعتماد آی تی می باشد که از سال 1382 فعالیت خود را آغاز کرده است . حوزه فعالیت لایت پنل در زمینه توسعه نرم افزاری ، تولیدات سخت افزاری ،ارتباط با مشتریان و راهکارهای افزایش فروش می باشد.

LITEPANEL © Design & Developing by Etmad IT