وبـلاگ دستگاه ارسال پیامک لایـت پنـل

مطالب مربوط به دستگاه ذخیره موبایل

بهرام رهنما
شنبه 23 مهر 1401 - 01:06:55

افزایش مشتری در مشاورین املاک

دستگاه ذخیره موبایل مشتریان لایت پنل دستگاهی با قیمت مناسب است که حتی تک تک مشاورین املاک می توانند آن را تهیه نموده و بر روی پیشخوان خود قرار دهند.این دستگاه منوی فارسی با صفحه مانیتور تقریبا بزرگی دارد، شماره ها به راحتی توسط دکمه های آن که کیفیت خوبی دارند ثبت می شوند.

بهرام رهنما
جمعه 15 مهر 1401 - 02:23:49

نقش CRM در جذب مشتری

دستگاه ثبت شماره موبایل لایت پنل کمک می کند شماره تماس تک تک مشتریان و مراجعه کنندگان را بتوان به سرعت ثبت نمود. دستگاه امکان ثبت شماره های موبایل را همراه با اطلاعات دیگری از مشتریان دارد به صورتی که تاریخ هایی مانند تاریخ تولد را می توان ثبت نمود.

بهرام رهنما
پنجشنبه 7 مهر 1401 - 02:23:12

افزایش مشتری درآموزشگاه آموزشی

دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتریان لایت پنل برای مدتی است که در اختیار آموزشگاه ها و موسسات آموزشی قرار گرفته تا بتوانند انواع روشهای بازاریابی را باهم ترکیب نموده و همواره دانش آموزان بیشتری را پذیرا گردند؛زیرا در این دستگاه ساده؛ اما پرفایده امکانات خاصی در نظر گرفته شده است

بهرام رهنما
جمعه 1 مهر 1401 - 00:26:53

افزایش فروش شرکت های ساختمانی

دستگاه ارسال پیامک ویژه شرکت های ساختمانی در لایت پنل موفق شده است تاکنون جهت افزایش فروش آپارتمانها و ویلاها و همچنین جلب نظر مشتریان برای مشارکت در ساخت به شرکتهای بسیاری کمک نماید.دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتریان خود بانک اطلاعاتی قوی دارد.

بهرام رهنما
يكشنبه 27 شهريور 1401 - 04:00:51

تحول کسب و کار با باشگاه مشتریان

دستگاه ثبت شماره موبایل دستگاهی با کاربری بسیار راحت و به زبان فارسی است که به کسب و کارها اجازه می دهد بتوانند شماره تماس تک تک مشتریان و مراجعه کنندگان را با اطلاعات دقیق همانند تاریخ تولد ثبت نمایند تا از این شماره ها به خوبی برای جذب و حفظ مشتریان استفاده کنند.

بهرام رهنما
دوشنبه 20 دي 1400 - 01:06:11

کاربرد CRM در آژانس های تبلیغاتی

دستگاه ذخیره موبایل مشتریان لایت پنل در آژانس های تبلیغاتی توانسته در مدیریت ارتباط با مشتریان یا CRM نقش موثری را بازی نماید؛ زیرا این دستگاه ارسال پیامک به این آژانس ها کمک می نماید به راحتی شماره های تماس  مشتریان را ثبت و پیامک های صوتی و تصویری و متنی را بدون محدودیت ارسال نمایند.

برو به صفحه  [1] 2 3 ... 14 15 16
بگراند فوتر

لایت پنل یکی از زیر مجموعه های اعتماد آی تی می باشد که از سال 1382 فعالیت خود را آغاز کرده است . حوزه فعالیت لایت پنل در زمینه توسعه نرم افزاری ، تولیدات سخت افزاری ،ارتباط با مشتریان و راهکارهای افزایش فروش می باشد.

LITEPANEL © Design & Developing by Etmad IT