وبـلاگ دستگاه ارسال پیامک لایـت پنـل

مطالب مربوط به دستگاه ذخیره موبایل

بهرام رهنما
پنجشنبه 7 مهر 1401 - 02:23:12

افزایش مشتری درآموزشگاه آموزشی

دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتریان لایت پنل برای مدتی است که در اختیار آموزشگاه ها و موسسات آموزشی قرار گرفته تا بتوانند انواع روشهای بازاریابی را باهم ترکیب نموده و همواره دانش آموزان بیشتری را پذیرا گردند؛زیرا در این دستگاه ساده؛ اما پرفایده امکانات خاصی در نظر گرفته شده است

بهرام رهنما
جمعه 1 مهر 1401 - 00:26:53

افزایش فروش شرکت های ساختمانی

دستگاه ارسال پیامک ویژه شرکت های ساختمانی در لایت پنل موفق شده است تاکنون جهت افزایش فروش آپارتمانها و ویلاها و همچنین جلب نظر مشتریان برای مشارکت در ساخت به شرکتهای بسیاری کمک نماید.دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتریان خود بانک اطلاعاتی قوی دارد.

بهرام رهنما
يكشنبه 27 شهريور 1401 - 04:00:51

تحول کسب و کار با باشگاه مشتریان

دستگاه ثبت شماره موبایل دستگاهی با کاربری بسیار راحت و به زبان فارسی است که به کسب و کارها اجازه می دهد بتوانند شماره تماس تک تک مشتریان و مراجعه کنندگان را با اطلاعات دقیق همانند تاریخ تولد ثبت نمایند تا از این شماره ها به خوبی برای جذب و حفظ مشتریان استفاده کنند.

بهرام رهنما
دوشنبه 20 دي 1400 - 01:06:11

کاربرد CRM در آژانس های تبلیغاتی

دستگاه ذخیره موبایل مشتریان لایت پنل در آژانس های تبلیغاتی توانسته در مدیریت ارتباط با مشتریان یا CRM نقش موثری را بازی نماید؛ زیرا این دستگاه ارسال پیامک به این آژانس ها کمک می نماید به راحتی شماره های تماس  مشتریان را ثبت و پیامک های صوتی و تصویری و متنی را بدون محدودیت ارسال نمایند.

بهرام رهنما
يكشنبه 5 دي 1400 - 00:35:16

افزایش مشتری در سالن زیبائی

دستگاه ثبت شماره مشتری لایت یک دستگاه با امکانات ویژه است که می تواند به افزایش مشتری سالن ها و آرایشگاه های زنانه کمک نماید؛ این دستگاه که در شرایط آفلاین نیز کار می کند می تواند به عنوان یک دستگاه ارسال پیامک، پیام های تبلیغاتی را به هر منطقه  و صنفی در سراسر کشور که در نظر گرفته شده است در سریعترین زمان ممکن ارسال نماید.

بهرام رهنما
پنجشنبه 2 دي 1400 - 02:01:19

وفاداری به برند چیست؟

دستگاه ذخیره موبایل مشتری لایت با هدف کمک به افزایش وفاداری مشتریان به کسب و کارها و به ویژه برندها طراحی شده است؛ لایت پنل این دستگاه ارسال پیامک را به گونه ای طراحی نموده  که بتوان گام به گام در یک پلن بازاریابی حرفه ای توسط بازاریابان مورد استفاده قرار داد.یک دستگاه با صفحه مانیتور بزرگ، زبان فارسی و کاربری ساده است.

برو به صفحه  [1] 2 3 ... 14 15 16
بگراند فوتر

لایت پنل یکی از زیر مجموعه های اعتماد آی تی می باشد که از سال 1382 فعالیت خود را آغاز کرده است . حوزه فعالیت لایت پنل در زمینه توسعه نرم افزاری ، تولیدات سخت افزاری ،ارتباط با مشتریان و راهکارهای افزایش فروش می باشد.

LITEPANEL © Design & Developing by Etmad IT