وبـلاگ دستگاه ارسال پیامک لایـت پنـل

مطالب مربوط به دستگاه ذخیره موبایل

بهرام رهنما
دوشنبه 3 بهمن 1401 - 00:37:04

شکست در فروش

دستگاه ثبت شماره موبایل، یکی از بهترین راه های موجود در جهت جلوگیری از شکست در فروش به حساب می آید که به علت داشتن مزایای زیاد، امروزه محبوبیت زیادی هم به دست آورده است. شکست در فروش، مبحث مهمی است.

بهرام رهنما
پنجشنبه 22 دي 1401 - 09:14:15

مشتریانی که شما را ترک می کنند

آیا شما هم به دنبال بازگرداندن مشتریانی هستید که شما را ترک کرده اند؟ استفاده از دستگاه ثبت شماره موبایل بهترین راهی به حساب می آید.که در جلوی پای شما قرار گرفته است.

بهرام رهنما
يكشنبه 18 دي 1401 - 02:05:53

نحوه ارتباط با مشتریان در صنف پوشاک

دستگاه ثبت شماره موبایل، دستگاهی مهم برای همه کسب و کار ها به حساب می آید. کسب و کار های فعال در صنف پوشاک می توانند با استفاده از این دستگاه، فروش خود را بهبود ببخشد.

بهرام رهنما
سه شنبه 13 دي 1401 - 12:08:14

تبدیل فروش به بازی دوست داشتنی

به صورت کلی دستگاه ثبت شماره موبایل به شما اجازه می دهد تا به راحتی فروش را به یک بازی دوست داشتنی تبدیل نمایید. دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتریان، دستگاهی کاربردی است. دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتری به شما اجازه می دهد تا خیلی راحت تر با مشتریان در تعامل باشید.

بهرام رهنما
سه شنبه 15 آذر 1401 - 06:41:45

تحول در کسب و کار های کوچک


آیا شما هم به دنبال تحول در کسب و کار کوچک خود هستید؟ استفاده از دستگاه ثبت شماره موبایل بهترین راه موجود در جلوی پای شما به حساب می آید. دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتریان، دستگاهی کاربردی است که می تواند به راحتی کسب و کار شما را متحول نماید.

بهرام رهنما
شنبه 23 مهر 1401 - 01:06:55

افزایش مشتری در مشاورین املاک

دستگاه ذخیره موبایل مشتریان لایت پنل دستگاهی با قیمت مناسب است که حتی تک تک مشاورین املاک می توانند آن را تهیه نموده و بر روی پیشخوان خود قرار دهند.این دستگاه منوی فارسی با صفحه مانیتور تقریبا بزرگی دارد، شماره ها به راحتی توسط دکمه های آن که کیفیت خوبی دارند ثبت می شوند.

برو به صفحه  [1] 2 3 ... 14 15 16
بگراند فوتر

لایت پنل یکی از زیر مجموعه های اعتماد آی تی می باشد که از سال 1382 فعالیت خود را آغاز کرده است . حوزه فعالیت لایت پنل در زمینه توسعه نرم افزاری ، تولیدات سخت افزاری ،ارتباط با مشتریان و راهکارهای افزایش فروش می باشد.

LITEPANEL © Design & Developing by Etmad IT