وبـلاگ دستگاه ارسال پیامک لایـت پنـل

مطالب مربوط به دستگاه ذخیره موبایل

ww
نوشـته شـده در:پنجشنبه 2 دي 1400 - 02:01:19-ارسـال شده توسط:بهرام رهنما

وفاداری به برند چیست؟

دستگاه ذخیره موبایل مشتری لایت با هدف کمک به افزایش وفاداری مشتریان به کسب و کارها و به ویژه برندها طراحی شده است؛ لایت پنل این دستگاه ارسال پیامک را به گونه ای طراحی نموده  که بتوان گام به گام در یک پلن بازاریابی حرفه ای توسط بازاریابان مورد استفاده قرار داد.یک دستگاه با صفحه مانیتور بزرگ، زبان فارسی و کاربری ساده است.


دستگاه ذخیره موبایل مشتری برندینگ

دستگاه ذخیره موبایل مشتری از همان ابتدا می تواند با ارسال پیامک انبوه یک تبلیغات گسترده و ارزان برای معرفی برند شروع نماید؛ زیرا شماره موبایل افراد را بر اساس صنف و منطقه جغرافیایی و کد پستی و... به صورت تفکیک شده در اختیار دارد، در نتیجه در همان روزهای ابتدایی تولد یک برند خاص می توان شروع به مقدمه چینی برای رونمایی از آن کرد.

پیامک ها با کمک این دستگاه ارسال پیامک لایت پنل برای تمامی مخاطبان ارسال شده و در انتها روند ارسال، قابل گزارش گیری می باشند، می توان در قالب اکسل از نتیجه ارسال گزارش گیری نمود.

و بالاخره در ادامه دستگاه بر روی پیشخوان قرار می گیرد تا در زمان افتتاحیه و در ادامه آن حتی به صورت آفلاین تمامی شماره تماس های مراجعه کنندگان را با اطلاعات بیشتری همانند سالروز تولد و ازدواج ثبت نماید. نیاز به کاربر حرفه ای نیست، کار با آن ساده و راحت است، زبان فارسی است و صفحه مانیتور بزرگی دارد.

بعد از ثبت اطلاعات در باشگاه مشتریان این افراد عضو می شوند و لحظه به لحظه جهت انواع تبلیغات در دسترس هستند. می توان مسابقه برگزار نمود، نظرسنجی کرد، به قید قرعه کشی ماهانه به اعضایی که خرید داشته اند و یا مشتری معرفی کرده اند جایزه داد و.... بدین ترتیب مشتریان با این برند در ارتباط بوده و کم کم وفادار می مانند؛ از ابتدا حیات تا ...به اشـتراک بـزار:
  • بگراند فوتر

    لایت پنل یکی از زیر مجموعه های اعتماد آی تی می باشد که از سال 1382 فعالیت خود را آغاز کرده است . حوزه فعالیت لایت پنل در زمینه توسعه نرم افزاری ، تولیدات سخت افزاری ،ارتباط با مشتریان و راهکارهای افزایش فروش می باشد.

    LITEPANEL © Design & Developing by Etmad IT