یک تحول بزرگ در فروش شما با لایت پنل!

وفاداری به برند چیست | لایت پنلدستگاه ذخیره موبایل مشتری لایت پنل با هدف کمک به افزایش وفاداری مشتریان به کسب و کارها و به ویژه برندها طراحی شده است؛ لایت پنل این دستگاه ارسال پیامک را به گونه ای طراحی نموده  که بتوان گام به گام در یک پلن بازاریابی حرفه ای توسط بازاریابان مورد استفاده قرار داد.


دستگاه ذخیره موبایل مشتری برندینگ

دستگاه ذخیره موبایل مشتری از همان ابتدا می تواند با ارسال پیامک انبوه یک تبلیغات گسترده و ارزان برای معرفی برند شروع نماید؛ زیرا شماره موبایل افراد را بر اساس صنف و منطقه جغرافیایی و کد پستی و... به صورت تفکیک شده در اختیار دارد، در نتیجه در همان روزهای ابتدایی تولد یک برند خاص می توان شروع به مقدمه چینی برای رونمایی از آن کرد.

پیامک ها با کمک این دستگاه ارسال پیامک لایت پنل برای تمامی مخاطبان ارسال شده و در انتها روند ارسال، قابل گزارش گیری می باشند، می توان در قالب اکسل از نتیجه ارسال گزارش گیری نمود.

و بالاخره در ادامه دستگاه بر روی پیشخوان قرار می گیرد تا در زمان افتتاحیه و در ادامه آن حتی به صورت آفلاین تمامی شماره تماس های مراجعه کنندگان را با اطلاعات بیشتری همانند سالروز تولد و ازدواج ثبت نماید. نیاز به کاربر حرفه ای نیست، کار با آن ساده و راحت است، زبان فارسی است و صفحه مانیتور بزرگی دارد.

بعد از ثبت اطلاعات در باشگاه مشتریان این افراد عضو می شوند و لحظه به لحظه جهت انواع تبلیغات در دسترس هستند. می توان مسابقه برگزار نمود، نظرسنجی کرد، به قید قرعه کشی ماهانه به اعضایی که خرید داشته اند و یا مشتری معرفی کرده اند جایزه داد و.... بدین ترتیب مشتریان با این برند در ارتباط بوده و کم کم وفادار می مانند؛ از ابتدا حیات تا ...

نویسنده : Administrator | عمومی | ارسال نظر: 0 |  نسخه مناسب برای چاپ

دفتر مرکزی:
گیلان-گلسار مجتمع مارید طبقه 5 واحد A5
09107654805
01333255271
info@litepanel.ir
خدمات
طراحی وب سایت
تبلیغات درشبکه ها
ارسال پیامک
ایمیل مارکتینگ
فکس مارکتینک
افزایش فروش

خدمات
تعرفه ها
امکانات سامانه
قوانین 
فرصت شغلی
کسب درآمد
قرعه کشی
خدمات
درباره ما
تماس با ما
ظریب خط
خرید خط اختصاصی
دریافت نمایندگی ارشد