وبـلاگ دستگاه ارسال پیامک لایـت پنـل

مطالب مربوط به دستگاه ذخیره موبایل

ww
نوشـته شـده در:جمعه 15 مهر 1401 - 02:23:49-ارسـال شده توسط:بهرام رهنما

نقش CRM در جذب مشتری

دستگاه ثبت شماره موبایل لایت پنل کمک می کند شماره تماس تک تک مشتریان و مراجعه کنندگان را بتوان به سرعت ثبت نمود. دستگاه امکان ثبت شماره های موبایل را همراه با اطلاعات دیگری از مشتریان دارد به صورتی که تاریخ هایی مانند تاریخ تولد را می توان ثبت نمود.


CRM دستگاه ارسال پیامک لایت پنل

CRMیا مدیریت ارتباط با مشتریان در حفظ و وفاداری سازی مشتریان و همچنین افزایش مشتری و فروش نقش بسیار مهمی دارد، به نحوی که امکان دارد بدون توجه به آن کسب و کارها مشتریان خود را به مرور از دست بدهند. لایت پنل نیز در همین راستا اقدام به طراحی دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتریان نموده است تا با ثبت و حفظ اطلاعات مشتریان، بتوان با تمهیداتی بر تعداد مشتریان افزود.

در همین راستا با دستگاه ثبت شماره موبایل می توان برای مشتریان در روزهای خاصی مانند روز تولد کارت هدیه صادر کرد، پیامک های مناسبتی فرستاد، نظرسنجی کرد و با توجه به اینکه در دستگاه ثبت شماره موبایل،  مشتریان را بر اساس میزان خرید می توان طبقه بندی کرد، برای مشتریان با خرید بالا امتیازاتی خاصی  را در نظر  می توان گرفت و برای مشتریانی که کمتر خرید می کنند مشوق هایی جهت افزایش خرید طراحی نمود.

همچنین  در این دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتریان، شماره ها  طبقه بندی شده و امکان ارسال پیامک های مختلف به گروه های متفاوت  وجود  دارد.

در ادامه معرفی دستگاهی که هر کسب و کاری برای مدیریت ارتباط با مشتریان خود می تواند استفاده نماید؛ باید گفت  این دستگاه، نرم افزار باشگاه مشتریانی دارد که کسب و کارها از آن برای حفظ ارتباط با مشتریان استفاده می کنند.  بدین صورت که مشتریان در این باشگاه با خدمات و محصول می توانند آشنایی کافی بیابند و پیشنهادات و انتقادات خود را مطرح نمایند.به اشـتراک بـزار:
  • بگراند فوتر

    لایت پنل یکی از زیر مجموعه های اعتماد آی تی می باشد که از سال 1382 فعالیت خود را آغاز کرده است . حوزه فعالیت لایت پنل در زمینه توسعه نرم افزاری ، تولیدات سخت افزاری ،ارتباط با مشتریان و راهکارهای افزایش فروش می باشد.

    LITEPANEL © Design & Developing by Etmad IT