وبـلاگ دستگاه ارسال پیامک لایـت پنـل

مطالب مربوط به دستگاه ذخیره موبایل

ww
نوشـته شـده در:شنبه 23 مهر 1401 - 01:06:55-ارسـال شده توسط:بهرام رهنما

افزایش مشتری در مشاورین املاک

دستگاه ذخیره موبایل مشتریان لایت پنل دستگاهی با قیمت مناسب است که حتی تک تک مشاورین املاک می توانند آن را تهیه نموده و بر روی پیشخوان خود قرار دهند.این دستگاه منوی فارسی با صفحه مانیتور تقریبا بزرگی دارد، شماره ها به راحتی توسط دکمه های آن که کیفیت خوبی دارند ثبت می شوند.


دستگاه ذخیره موبایل مشتریان املاک

دستگاه ذخیره موبایل مشتریان لایت پنل دستگاهی با قیمت مناسب است که حتی تک تک مشاورین املاک می توانند آن را تهیه نموده و بر روی پیشخوان خود قرار دهند.این دستگاه منوی فارسی با صفحه مانیتور تقریبا بزرگی دارد، شماره ها به راحتی توسط دکمه های آن که کیفیت خوبی دارند ثبت می شوند، کاربری ساده ای دارد و به راحتی هر کسی میتواند با آن کار کند. این دستگاه ارسال پیامک، به صورت آفلاین نیز کار می کند و قادر است چندین ساعت به واسطه باتری خود در شرایط حتی بی برقی قابل استفاده باشد.دستگاه ذخیره موبایل مشتریان حتی اگر بشکند اطلاعات آن قابل بازیابی میباشد، همچنین توانایی ارسال پیامک صوتی و تصویری را نیز همانند پیامک متنی دارد.قیمت پیامکها مناسب است و در مقایسه با سایر روشهای تبلیغاتی، ارزان قیمت؛ اما سریع و موثر می باشد.دستگاه ثبت شماره موبایل خود بانک اطلاعاتی دارد و میتوان بر اساس دسته بندی هایی که دارد پیامکهای اختصاصی ارسال نمود و حتی اولویت بندی کرد.همچنین می توان مشتریان و مراجعه کنندگان املاک را در باشگاه مشتریان گرد هم آورد تا به راحتی بتوان اطلاعات املاک مختلف را با آنان به اشتراک گذاشت. همچنین این دستگاه امکان ارسال  تصویر کارت ویزیت را دارد تا دیگر نیازی به چاپ نباشد.

خرید دستگاه ثبت شماره مشتری املاک

لایت پنل در دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتریان خود به آژانس های املاک این امکان را داده است که با پیامکی که بلافاصله بعد از ثبت شماره تماس مشتری به او ارسال می شود راه های ارتباطی همچون آدرس اینستاگرام و شماره تماس ارسال گردد تا همواره در دسترس مشتریان باشند.

آژانس های املاک آینده نگر همیشه شماره تماس  مراجعه کنندگان را در دفاتر ثبت می نمودند که دشواری های خاصی را به دنبال داشت؛ اما اکنون با دستگاه لایت پنل چنین کاری به سهولت امکان پذیر شده است. یافتن شماره و دسته بندی به راحتی ممکن شده است.به اشـتراک بـزار:
  • بگراند فوتر

    لایت پنل یکی از زیر مجموعه های اعتماد آی تی می باشد که از سال 1382 فعالیت خود را آغاز کرده است . حوزه فعالیت لایت پنل در زمینه توسعه نرم افزاری ، تولیدات سخت افزاری ،ارتباط با مشتریان و راهکارهای افزایش فروش می باشد.

    LITEPANEL © Design & Developing by Etmad IT