وبـلاگ دستگاه ارسال پیامک لایـت پنـل

مطالب مربوط به دستگاه ذخیره موبایل

ww
نوشـته شـده در:پنجشنبه 7 مهر 1401 - 02:23:12-ارسـال شده توسط:بهرام رهنما

افزایش مشتری درآموزشگاه آموزشی

دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتریان لایت پنل برای مدتی است که در اختیار آموزشگاه ها و موسسات آموزشی قرار گرفته تا بتوانند انواع روشهای بازاریابی را باهم ترکیب نموده و همواره دانش آموزان بیشتری را پذیرا گردند؛زیرا در این دستگاه ساده؛ اما پرفایده امکانات خاصی در نظر گرفته شده است


دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتریان موسسات آموزشی

نوع موسسه آموزشی تفاوتی نمی کند تمام آموزشگاه ها اعم از رانندگی تا دانشگاه ها و مدارس آموزشگاه های خصوصی کنکور و فنی و کشاورزی و هنر و... می توانند این دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتریان را خریداری نموده و با ثبت شماره های تماس توسط دستگاه در پیشخوان موسسه یک بانک اطلاعات دیگر را در موازات بانک اطلاعاتی دستگاه در اختیار داشته باشند.

کاربران از این دستگاه برای ثبت اطلاعات مراجعه کنندگان و دانش آموزان و هنرآموزان و... استفاده می نمایند و با ارسال پیام هایی که دوره های مورد علاقه افراد را اطلاع رسانی می کند، شروع به جذب مشتری می نمایند. در این میان حتی امکان اطلاع رسانی ساعات برگزاری کلاس ها و یا تاخیر و کنسلی نیز وجود دارد.

همچنین بعد از پایان کلاس ها امکان ارزیابی دوره توسط ارسال پیامک وجود دارد تا نظر دانش آموزان سنجیده شود.

از سوی دیگر این دستگاه ثبت شماره موبایل مشتری باشگاه مشتریان نیز دارد تا ارتباط مداومی با دانش آموزان و... برقرار شود و دوره های درخواستی آنان برگزار گردد و حتی می توان با تخصیص کارت هدیه از خود دانش آموزان به عنوان بازاریاب استفاده نمود تا با بازاریابی دهان به دهان دوستان خود را با موسسه آشنا کنند.به اشـتراک بـزار:
  • بگراند فوتر

    لایت پنل یکی از زیر مجموعه های اعتماد آی تی می باشد که از سال 1382 فعالیت خود را آغاز کرده است . حوزه فعالیت لایت پنل در زمینه توسعه نرم افزاری ، تولیدات سخت افزاری ،ارتباط با مشتریان و راهکارهای افزایش فروش می باشد.

    LITEPANEL © Design & Developing by Etmad IT