وبـلاگ دستگاه ارسال پیامک لایـت پنـل

مطالب مربوط به دستگاه ذخیره موبایل

ww
نوشـته شـده در:جمعه 1 مهر 1401 - 00:26:53-ارسـال شده توسط:بهرام رهنما

افزایش فروش شرکت های ساختمانی

دستگاه ارسال پیامک ویژه شرکت های ساختمانی در لایت پنل موفق شده است تاکنون جهت افزایش فروش آپارتمانها و ویلاها و همچنین جلب نظر مشتریان برای مشارکت در ساخت به شرکتهای بسیاری کمک نماید.دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتریان خود بانک اطلاعاتی قوی دارد.


براساس اصناف و منطقه و شهر و.. طبقه بندی شده اند تا بتوان با ارسال پیامک هم درخواست خرید زمین فرستاد و هم مشخصات ساختمان ها و.. را به افراد خاصی اطلاع رسانی نمود.

در میان انواع روشهای اطلاع رسانی کدام روش به اندازه ارسال پیامک ارزان و سریع و گسترده می تواند باشد؟ این دستگاه امکان ارسال پیامک تصویری را نیز به شبکه های اجتماعی دارد تا بتوان حتی تصویر ساختمان های مورد نظر و یا حتی تصویری که نشان میدهد ساختمان به چه صورتی خواهد شد  را به اشتراک گذاشت.

معرفی دستگاه ارسال پیامک ساختمان

دستگاه ارسال پیامک دستگاهی با امکان ارسال پیامک به شرکتهای ساختمانی این امکان را داده است هم به شماره های بانک اطلاعاتی دستگاه، پیام ارسال کنند و هم خود به عنوان دستگاه ذخیره موبایل مشتریان تک تک شماره ها را ذخیره نماید.

به صورتی که حتی بعد از شکستن دستگاه ارسال پیامک، اطلاعات قابل استفاده باشند تا بدین ترتیب در راستای بازاریابی از این اطلاعات استفاده کنند. آنان می توانند مشتریان خود را عضو کانال و گروه ها نموده و به خرید و مشارکت در ساخت تشویق نمایند.

همچنین با توجه به اینکه  در این دستگاه ثبت شماره موبایل،  باشگاه مشتریان نیز وجود دارد حتی آژانسهای مسکن را میتوان عضو باشگاه نمود تا یک شبکه گسترده از خریداران و فروشندگان همواره در دسترس باشند. شرکتهای ساختمانی وقتی با آژانس های مسکن و سرمایه گذاران حوزه مسکن در ارتباط باشند هم به پروژه های ساخت بهتری دسترسی می یابند و هم مشتریان خود را توسط آنان می یابند.به اشـتراک بـزار:
  • بگراند فوتر

    لایت پنل یکی از زیر مجموعه های اعتماد آی تی می باشد که از سال 1382 فعالیت خود را آغاز کرده است . حوزه فعالیت لایت پنل در زمینه توسعه نرم افزاری ، تولیدات سخت افزاری ،ارتباط با مشتریان و راهکارهای افزایش فروش می باشد.

    LITEPANEL © Design & Developing by Etmad IT