یک تحول بزرگ در فروش شما با لایت پنل!

کاربرد CRM در آژانس های تبلیغاتی | لایت پنل
دستگاه ذخیره موبایل مشتریان لایت پنل در آژانس های تبلیغاتی توانسته در مدیریت ارتباط با مشتریان یا CRM نقش موثری را بازی نماید؛ زیرا این دستگاه ارسال پیامک به این آژانس ها کمک می نماید به راحتی شماره های تماس  مشتریان را ثبت و پیامک های صوتی و تصویری و متنی را بدون محدودیت ارسال نمایند.


دستگاه ذخیره موبایل مشتریان آژانس های تبلیغاتی

دستگاه ذخیره موبایل مشتریان یک دستگاه با صفحه مانیتور بزرگ، زبان فارسی و کاربری ساده است که بدون برق نیز کار میکند.

دارای باشگاه مشتریان است و امکان دریافت پیامک را دارد که می توان با آن جهت مدیریت ارتباط با مشتریان، نظرسنجی و مسابقه برگزار نمود، پیامک های خاصی در تاریخ های ویژه ارسال نمود،.

می توان بدون هزینه برای چاپ کارت هدیه قرعه کشی های ماهانه و یا مناسبتی برگزار نمود و به مشتریان عضو باشگاه جوایزی داد و می توان بن خرید داد.

تمامی این موارد را  آژانس ها برای حفظ ارتباط با مشتریان به خوبی استفاده می کنند. آنان با توجه به شماره هایی که دستگاه ثبت نموده به مشتریان پیامک فرستاده و  از خرید آنان تشکر می کنند، در شبکه های اجتماعی پیام های تصویری فرستاده و اطلاعاتی درباره محصولات می دهند تا بتوان بهتر استفاده کرد.

دستگاه ذخیره موبایل مشتریان همچنین با توجه به ثبت شماره مشتریان امکان برقراری ارتباط از طریق روش های دیگر را نیز میدهد، میتوان با این شماره موبایل ها تماس گرفت و طی ارتباط تلفنی بازاریابی تلفنی نمود و یا نظرسنجی کرد، می توان آدرس ایمیل گرفت و خبرنامه ها و بروشورها و کاتالوگ ها را  برای مشتریان ارسال کرد.

آژانس های تبلیغاتی با چیدن یک پلن بازاریابی حرفه ای کامل در تمامی مراحل مدیریت ارتباط با مشتریان، مشتریان ناراضی را شناسایی کرده نظرات و پیشنهادات مشتریان را در کسب و کارها استفاده می کنند.

باید این حقیقت را پذیرفت دیگر زمانی نیست که کسبی بدون رقیب باشد، لذا نمی توان بدون درنظر گرفتن مشتریان به حیات ادامه داد.

نویسنده : Administrator | عمومی | ارسال نظر: 0 |  نسخه مناسب برای چاپ

دفتر مرکزی:
گیلان-گلسار مجتمع مارید طبقه 5 واحد A5
09107654805
01333255271
info@litepanel.ir
خدمات
طراحی وب سایت
تبلیغات درشبکه ها
ارسال پیامک
ایمیل مارکتینگ
فکس مارکتینک
افزایش فروش

خدمات
تعرفه ها
امکانات سامانه
قوانین 
فرصت شغلی
کسب درآمد
قرعه کشی
خدمات
درباره ما
تماس با ما
ظریب خط
خرید خط اختصاصی
دریافت نمایندگی ارشد