وبـلاگ دستگاه ارسال پیامک لایـت پنـل

مطالب مربوط به دستگاه ذخیره موبایل

ww
نوشـته شـده در:يكشنبه 27 شهريور 1401 - 04:00:51-ارسـال شده توسط:بهرام رهنما

تحول کسب و کار با باشگاه مشتریان

دستگاه ثبت شماره موبایل دستگاهی با کاربری بسیار راحت و به زبان فارسی است که به کسب و کارها اجازه می دهد بتوانند شماره تماس تک تک مشتریان و مراجعه کنندگان را با اطلاعات دقیق همانند تاریخ تولد ثبت نمایند تا از این شماره ها به خوبی برای جذب و حفظ مشتریان استفاده کنند.


دستگاه ثبت شماره موبایل کسب و کارها

دستگاه ثبت شماره موبایل لایت پنل یک ابزار بسیار موثر در بازاریابی و CRM  به نام باشگاه مشتریان دارد؛ لایت پنل در این دستگاه ارسال پیامک خود این امکان را به کسب و کارها داده است که بتوانند تمامی مشتریان خود را در دسترس داشته باشند.

کسب و کارهای تیزبین از این موقعیت استفاده می کنند  تا از یک سو با مشتریان ارتباط درستی برقرار کنند و آنان را تبدیل به مشتریان وفادار کنند و از سوی دیگر از همین افراد به عنوان بازاریابانی استفاده کنند که طی بازاریابی دهان به دهان  بر مجموع مشتریان خود بیفزایند.

آنان به اعضای باشگاه تخفیفات ویژه ای میدهند تا مجموعه خرید افزایش یابد، همچنین با کمک امکانات دستگاه، مشتریانی که خرید زیادی می کنند را شناسایی نموده و برای آنان کارت هدیه صادر می نمایند و امکانات ویژه ای قائل می شوند.  کسب و کارها برای ایشان به کمک دستگاه ثبت شماره موبایل حتی پیام های تصویری می فرستند تا محصولات جدید را برای آنان به طور اختصاصی معرفی  می کنند.

کسب و کارها با برگزاری نظرسنجی از اعضای باشگاه، حتی گاهی در خدمات خود تغییر ایجاد می کنند، بسیاری از کسب و کارها نیز از اعضای باشگاه می خواهند با معرفی عضو جدید تخفیفات قابل توجهی را دریافت نمایند.

لذا می بینیم کسب و کارهای زیادی اقدام به خرید دستگاه لایت پنل نموده و با ارسال پیامک انبوه تبلیغ می کنند و با  کمک باشگاه مشتریان، روابط خوبی را با مشتریان برقرار می کنند.به اشـتراک بـزار:
  • بگراند فوتر

    لایت پنل یکی از زیر مجموعه های اعتماد آی تی می باشد که از سال 1382 فعالیت خود را آغاز کرده است . حوزه فعالیت لایت پنل در زمینه توسعه نرم افزاری ، تولیدات سخت افزاری ،ارتباط با مشتریان و راهکارهای افزایش فروش می باشد.

    LITEPANEL © Design & Developing by Etmad IT