یک تحول بزرگ در فروش شما با لایت پنل!

افزایش مشتری در سالن ها و آرایشگاه های زنانه | لایت پنلدستگاه ثبت شماره مشتری آرایشگاه

دستگاه ثبت شماره مشتری لایت پنل یک دستگاه با امکانات ویژه است که می تواند به افزایش مشتری سالن ها و آرایشگاه های زنانه کمک نماید؛ این دستگاه که در شرایط آفلاین نیز کار می کند می تواند به عنوان یک دستگاه ارسال پیامک، پیام های تبلیغاتی را به هر منطقه  و صنفی در سراسر کشور که در نظر گرفته شده است در سریعترین زمان ممکن ارسال نماید.


در این پیامک شماره های تماس ذکر می گردد و همچنین باتوجه به اینکه امکان دریافت پیام وجود دارد حتی این امکان فراهم است که از مشتری درخواست شود عدد به خصوصی را در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر و یا نوبت گیری ارسال کند.

خرید دستگاه ارسال پیامک آرایشگاه

دستگاه ثبت شماره مشتری لایت پنل وسیله ای است که امکان ارسال پیامهای تصویری را دارد تا بتوان کارت ویزیت ها و کاتالوگها را به شبکه های اجتماعی مانند واتس آپ فرستاد و آگاهی مشتری را درباره انواع خدمات افزایش داده و راه های ارتباطی را معرفی نمود.

افرادی که هیچ تجربه ای از مراجعه به سالن و آرایشگاه موردنظر ندارند با دیدن انواع تبلیغات جذاب کنجکاوی نموده و با کسب اطلاعات بیشتر به جمع مشتریان اضافه می گردند. همچنین لازم به ذکر است  لذا می توان به راحتی پیام ها را به تمامی مشتریان هدف بالقوه و بالفعل فرستاد و در انتها نیز گزارش گیری نمود. گزارش گیری در قالب اکسل است و این امکان فراهم می باشد که به شماره هایی که پیامک دریافت نکرده اند دوباره پیامک ارسال نمود.

این دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتریان یک دستگاه ساده با کاربری راحت و آسان است که به کاربران کسب و کارها کمک می کند با ثبت شماره تماس افراد همراه با اطلاعات بیشتر از آنها، انواع بازاریابی را برای افزایش مشتری به کار ببرند. ترکیب تمامی این روش هاست که سبب شده کاربران دستگاه لایت پنل (http://litepanel.ir/page.php?44) در سالن ها و آرایشگاه های زنانه مشتریان زیادی را جذب کنند.

نویسنده : Administrator | عمومی | ارسال نظر: 0 |  نسخه مناسب برای چاپ

دفتر مرکزی:
گیلان-گلسار مجتمع مارید طبقه 5 واحد A5
09107654805
01333255271
info@litepanel.ir
خدمات
طراحی وب سایت
تبلیغات درشبکه ها
ارسال پیامک
ایمیل مارکتینگ
فکس مارکتینک
افزایش فروش

خدمات
تعرفه ها
امکانات سامانه
قوانین 
فرصت شغلی
کسب درآمد
قرعه کشی
خدمات
درباره ما
تماس با ما
ظریب خط
خرید خط اختصاصی
دریافت نمایندگی ارشد