یک تحول بزرگ در فروش شما با لایت پنل!

ارسال فاکتور و فیش با پنل پیامک | لایت پنلپیامک ارسال فاکتور و فیش

فروش آنلاین روش کسب و کار سریع و راحتی است که میتواند با یک تبلیغات آنلاین درست به خوبی پله های ترقی را طی نماید. به صورتی که می بینیم این نوع فروش به سرعت در حال رشد و توسعه می باشد و به جای استفاده از تبلیغات پر حجم و گران قیمت محیطی و کاغذی با تبلیغات پیامکی و آنلاین به افزایش مشتری دست می یابد.


اما  در این میان فروش آنلاین جهت ادامه این راه به ابزارهایی دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتری نیاز دارد تا هم  در خدمات  رسانی سریع کمک کنند  و هم اعتماد مشتری را به فروش آنلاین بیشتر نمایند. 

لذا پنل پیامکی هوشمند تبلیغات لایت پنل در همین راستا  امکان ارسال فیش و فاکتور را با ارسال sms فراهم نموده تا همانطور که متن پیامک تبلیغاتی به تمامی مشتریان ارسال می گردد بتوان برای رونق فروش، فاکتور را نیز به آنها ارسال نمود تا با اطمینان خاطر خرید نمایید.باید قبول کرد افزایش فروش بدون برقراری ارتباط با مشتری درست و اطمینان بخش، نمی تواند اتفاق بیفتد.

لذا این پنل به مشتریان خود چه کسب و کارهایی که خدمات حضوری دارند و چه آنهایی که به صورت آنلاین تجارت می کنند توصیه می کند ابتدا پنل پیامکی رایگان را دریافت نموده و ارسال فاکتور و فیش را به مشتریان امتحان نمایند. همچنین در ادامه از امکان دریافت پیامک پنل استفاده کرده و نظر مشتریان را جویا شوند تا ببینند آیا ارسال پیامک میتواند به جلب رضایت مشتری و رونق بیشتر کسب و کار آنها کمک کند یا نه؟

باید قبول کرد تمام ابزار تبلیغاتی در جهت افزایش مشتری و فروش می باشد که بدون جلب رضایت مشتری در حد زیادی اتفاق نمی افتد.

ارسال فاکتور و فیش فروش آنلاین

 

فروش آنلاین کسب و کاری است که در سال های اخیر در کشور ما رونق گرفته است؛ لذا به امکانات پنل پیامکی لایت پنل جهت ادامه راه رشد و توسعه خود نیاز دارد.

ارسال sms با پنل لایت پنل هم کم هزینه است و هم سریع و راحت می باشد.

 

نویسنده : Administrator | عمومی | ارسال نظر: 0 |  نسخه مناسب برای چاپ

دفتر مرکزی:
گیلان-گلسار مجتمع مارید طبقه 5 واحد A5
09107654805
01333255271
info@litepanel.ir
خدمات
طراحی وب سایت
تبلیغات درشبکه ها
ارسال پیامک
ایمیل مارکتینگ
فکس مارکتینک
افزایش فروش

خدمات
تعرفه ها
امکانات سامانه
قوانین 
فرصت شغلی
کسب درآمد
قرعه کشی
خدمات
درباره ما
تماس با ما
ظریب خط
خرید خط اختصاصی
دریافت نمایندگی ارشد