یک تحول بزرگ در فروش شما با لایت پنل!

ارسال پیامک به صورت انبوه و مشاغل خاص | لایت پنلارسال انبوه پیامک با پنل پیامکی رایگان

پنل پیامکی رایگان لایت پنل نمونه پنل پیامکی است که به وسیله آن کاربر به راحتی می تواند مشتریانی به وسعت تک تک پیامک های خود داشته باشد؛ زیرا  لایت پنل بر اساس نیاز مشتریان و انتظارات آنان  دارند امکاناتی را در این پنل قرار داده است، به صورتی که میتوان هم به صورت انبوه و هم بر اساس دسته بندی مشاغل اقدام به ارسال sms نمود.


امکانات پنل پیامکی رایگان لایت پنل

پنل پیامکی هوشمند تبلیغات لایت پنل در گام اول برای اینکه بتوان با آسودگی متن پیامک تبلیغاتی را ارسال نمود و مطمئن شد این قسمت از تبلیغات آنلاین به نتیجه میرسد، امکان ارسال به لیست سیاه را نیز فراهم نموده است.

لذا وقتی مشتریان می خواهند پیامک بسیاری ارسال نمایند میدانند پیامک به تک تک افراد می رسد؛ بنابراین امکان افزایش مشتری به نسبت زیادی بالا می رود.پنل پیامکی رایگان

از سوی دیگر می بینیم در پنل پیامکی لایت پنل طبقه بندی براساس مشاغل خاص و کد پستی و منطقه ای و.. وجود دارد، لذا دامنه ارسال sms را می توان مسدود نمود و با درخواست  ارسال پیامک از مشتریان، از این روش  ارتباط با مشتری به صورت بهینه تری استفاده نمود.

پیامکی که یک شرکت پخش دارو در خصوص داروی خاصی به پزشکان و داروسازان یک منطقه ارسال می کند و جوابی که از آنان دریافت می کند نمونه ای از ارتباط دوسویه با مشتری می باشد.

همچنین این امکان فراهم شده است که بتوان مشخصات مشتریان را ثبت نمود یا دفترچه تلفنی در قالب فایل اکسل استفاد کرد تا بتوان به صورت دوره ای انواع پیامک مانند یادآوری اقساط را فرستاد.

در ادامه معرفی پنل پیامکی رایگان لازم به ذکر است بعضی از مشاغل از تبلیغات رسانه ای برای معرفی خود به همه کشور استفاده می کنند که هزینه زیادی دارد، لذا  با توجه به اینکه همه کسب و کارها نمیتوانند چنین هزینه ای کنند لایت پنل به مشاغل توصیه می کند یک متن پیامک تبلیغاتی قوی بنویسند و در تعداد انبوه بفرستند و این روش را با تبلیغات آنلاین همراه کنند و  سپس بنشینند  نتیجه را در مقایسه با هزینه های انجام شده مقایسه نمایند.

پیشنهاد ویژه سایت: خرید دستگاه ذخیره شماره تماس مشتری

نویسنده : Administrator | عمومی | ارسال نظر: 0 |  نسخه مناسب برای چاپ

دفتر مرکزی:
گیلان-گلسار مجتمع مارید طبقه 5 واحد A5
09107654805
01333255271
info@litepanel.ir
خدمات
طراحی وب سایت
تبلیغات درشبکه ها
ارسال پیامک
ایمیل مارکتینگ
فکس مارکتینک
افزایش فروش

خدمات
تعرفه ها
امکانات سامانه
قوانین 
فرصت شغلی
کسب درآمد
قرعه کشی
خدمات
درباره ما
تماس با ما
ظریب خط
خرید خط اختصاصی
دریافت نمایندگی ارشد