یک تحول بزرگ در فروش شما با لایت پنل!

ایجاد نظرسنجی با پنل پیامک | لایت پنلنظرسنجی راهی برای ارتباط با مشتری

ارتباط با مشتری همواره در رونق و ادامه حیات هر کسب و کاری نقش حیاتی بازی می کند. نمیتوان انتظار افزایش مشتری را داشت؛ اما از برقراری یک رابطه دوسویه با مشتری غافل شد.


انسانها دنیای عجیبی نسبت به تمامی موجودات پیرامون خود دارند. به طوری که انسان هر چقدر سنش بیشتر شود، نیاز او به مورد توجه قرار گرفتن و محترم شمرده شدن نه تنها کمتر نمی شود، بلکه بیشتر نیز می شود، لذا می بینیم کهنسالان نیاز بیشتری به توجه و احترام دارند.

همچنین باید این حقیقت را بپذیریم نیاز به برقراری ارتباط و محترم شمرده شدن فارغ از سطح سواد و موقعیت مالی و اجتماعی  است بنابراین همه باید محترم شمرده شوند و اجازه اظهار نظر داشته باشند.

لذا اگر کسب و کاری میخواهد با تبلیغات آنلاین در فروش آنلاین خود موفق گردد، نباید هرگز از این حقیقت غافل شود در کسب و کار آنلاین ارتباط با مشتری کمتر از مشاغل سنتی و حضوری است و چاره ای به جز این که با امکاناتی مانند نظرسنجی این ارتباط را شکل داد، نیست. 

ارتباط با مشتری


نظرسنجی پنل پیامکی لایت پنل


پنل پیامکی لایت پنل با معرفی امکاناتی چون دریافت پیامک و ارسال sms انبوه حتی به لیست سیاه در ایجاد یک سیستم نظرسنجی قوی سعی می کند به کسب و کارها کمک بسزایی نماید. شما قادر هستید حتی در پنل پیامکی رایگان لایت پنل شماره های مشتریان خود را ثبت نموده و پیامک صوتی به مشتریان ارسال نموده و نظر آنان را دریافت نمایید.

بدین ترتیب شما تنها ارسال کننده متن پیامک تبلیغاتی نیستید و کسب و کاری هستید که با نظرسنجی از آنان ذهن ایشان را درگیر خود می نمایید. آنان حتی اگر مدتی است از شما خرید نکرده اند یا از شما ناراضی هستند و یا به سراغ رقیب رفته اند برای چند دقیقه هم شده مجدد به شما خواهند اندیشید، درگیر شما خواهند بود، لذا امکان برقراری ارتباط با مشتری برای شما فراهم می گردد. این پنل همانند دستگاه ذخیره شماره مشتری میخواهد این شانس دوباره را به شما بدهد. ما بارها در زندگی از فرصت ها استفاده نمی کنیم.

 

 

نویسنده : Administrator | عمومی | ارسال نظر: 0 |  نسخه مناسب برای چاپ

دفتر مرکزی:
گیلان-گلسار مجتمع مارید طبقه 5 واحد A5
09107654805
01333255271
info@litepanel.ir
خدمات
طراحی وب سایت
تبلیغات درشبکه ها
ارسال پیامک
ایمیل مارکتینگ
فکس مارکتینک
افزایش فروش

خدمات
تعرفه ها
امکانات سامانه
قوانین 
فرصت شغلی
کسب درآمد
قرعه کشی
خدمات
درباره ما
تماس با ما
ظریب خط
خرید خط اختصاصی
دریافت نمایندگی ارشد