یک تحول بزرگ در فروش شما با لایت پنل!

راه های حفظ مشتری با پنل پیامکپیامک انبوه به خوبی جای بسیاری از تبلیغات قدیمی مانند پخش کارت ویزیت را گرفته است؛ شما در هر مناسبتی خلاصه اطلاعاتی را که می خواهید مشتری بداند همراه با نام برند و شماره تماستان به کمک خط خدماتی پنل پیامک لایت پنل برای مشتریان قدیمی و جدید خود ارسال می کنید و می دانید که آنان مخاطب ویژه شما هستند.

پیامک انبوه به خوبی جای بسیاری از تبلیغات قدیمی مانند پخش کارت ویزیت را گرفته است؛ شما در هر مناسبتی خلاصه اطلاعاتی را که می خواهید مشتری بداند همراه با نام برند و شماره تماستان به کمک خط خدماتی پنل پیامک لایت پنل برای مشتریان قدیمی و جدید خود ارسال می کنید و می دانید که آنان مخاطب ویژه شما هستند. تبلیغات هدفمند و بازار هدف کاملا مشخص است نه سردرگمی وجود دارد و نه ارسال بی هدف پیامک و تبلیغات بدون بازار هدف مشخص، لذا هزینه شما کاملا بهینه شده و تبدیل به سرمایه گذاری می شود.

مزایای پیامک انبوه پنل پیامک لایت پنل

با کمک خط خدماتی می توان به تعداد زیادی مشتری در سراسر کشور پیامک انبوه داد و از آنان دعوت کرد در یک نظر سنجی شرکت کنند؛ مشتریان ناراضی بدین ترتیب شناسایی می شوند و با پیگیری های بعدی از جدا شدن آنان جلوگیری کرد. همچنین از نظراتشان برای بهبود محصولات و خدمات استفاده نمود، لذا با دادن خدمات بهتر مشتریان را حفظ نمود.

باید این حقیقت را بپذیریم حفظ مشتری که از ما خرید نموده بسیار کم هزینه تر و آسانتر از جذب مشتری جدید است؛ زیرا جلب اعتماد مشتری که هرگز قبلا با کار نکرده دشوار است، باید هزینه کرد یا زمان هزینه کرد، توضیح بیشتری داد، برای جلب اعتماد بیشتر انرژی صرف نمود یا تخفیف داد؛ بنابراین هزینه بیشتر نیاز است.


پنل پیامک همراه با دستگاه ذخیره موبایل

پیامک انبوه

تبلیغات پیامکی و آنلاین برای افزایش فروش

تبلیغات آنلاین در کنار پیامک انبوه دو بال قوی یک تبلیغات موثر به وسیله پنل پیامک لایت می باشد؛ اگر دقت کنید میبینید دیگر کمتر کسی را می توان یافت که حداقل در یک شبکه اجتماعی عضو نباشد و یا ایمیل در گوشی همراه خود نداشته باشد.

گوشی های هوشمند از کاربران خود ایمیل می خواهند، از خدمات گوگل بدون ایمیل نمی توان بهره برد، لذا تبلیغات آنلاین با هدف قرار دادن شبکه های اجتماعی و ایمیل، اثرگذاری پیامک انبوه را بسیار تقویت می نماید. بدین ترتیب شما همواره در کنار مشتریان خود هستید نامی از شما بدون اینکه جا گیر باشد مانند کارت ویزیت در گوشی همراهشان می ماند نه پاره میشود و نه گم می شود.

 

نویسنده : Administrator | عمومی | ارسال نظر: 0 |  نسخه مناسب برای چاپ

دفتر مرکزی:
گیلان-گلسار مجتمع مارید طبقه 5 واحد A5
09107654805
01333255271
info@litepanel.ir
خدمات
طراحی وب سایت
تبلیغات درشبکه ها
ارسال پیامک
ایمیل مارکتینگ
فکس مارکتینک
افزایش فروش

خدمات
تعرفه ها
امکانات سامانه
قوانین 
فرصت شغلی
کسب درآمد
قرعه کشی
خدمات
درباره ما
تماس با ما
ظریب خط
خرید خط اختصاصی
دریافت نمایندگی ارشد
راه اندازی سورس سامانه