یک تحول بزرگ در فروش شما با لایت پنل!

افزایش مشتری با پنل پیامک | لایت پنلتبلیغات آنلاین با ایمیل مارکتینگ و تبلیغات فکسی و ارسال پیامک انبوه مجموعه کاملی را تشکیل می دهند که لایت پنل تدارک دیده است. در زمان های نه چندان دور که همانند امروز گوشی های همراه راه خود را در میان افراد باز نکرده بود، تبلیغات با اینترنت رواج نداشت، تنها راه تبلیغات، تبلیغات حجیم و پر هزینه کاغذ و تبلیغات کلامی بود.

نقش تبلیغات آنلاین در افزایش مشتری

تبلیغات آنلاین با پنل پیامک لایت پنل یکی از خدمات جدیدی است که بارها ثابت کرده است می تواند کمک کند افزایش فروش شگفت انگیزی در هر کسب و کاری اتفاق افتد. این پنل به عنوان وسیله ای طراحی شده که از یک سو در نقش یک بانک اطلاعاتی ظاهر شود و از سوی دیگر وسیله ارتباطی باشد که همواره مخاطبان و مشتریان را به کسب و کار متصل نگه می دارد.

امکانات تبلیغات آنلاین لایت پنل

تبلیغات آنلاین با ایمیل مارکتینگ و تبلیغات فکسی و ارسال پیامک انبوه مجموعه کاملی را تشکیل می دهند که لایت پنل تدارک دیده است. در زمان های نه چندان دور که همانند امروز گوشی های همراه راه خود را در میان افراد باز نکرده بود، تبلیغات با اینترنت رواج نداشت، تنها راه تبلیغات، تبلیغات حجیم و پر هزینه کاغذ و تبلیغات کلامی بود.
پنل پیامک لایت پنل

تبلیغات آنلاین

تبلیغات کاغذی با بروشور و تراکت و..  همراه با تبلیغات عظیم محیطی همیشه برای کسب و کارها پرهزینه و محدود بود؛ زیرا برای تبلیغ یک کالا در سراسر کشور نیاز به چاپ میلیون ها تراکت بود و یا چاپ تعداد زیادی پوستر و بنر که هر کدام هم گران بودند و هم به راحتی از بین می رفتند.

از سوی دیگر ورود این تبلیغات به تک تک روستا و شهرهای کوچک عملا دشوار بود، به صورتی که کمپانی های بزرگ جهت تکمیل این تبلیغات سراغ تبلیغات رسانه ای می رفتند؛ اما در این میان کسب و کارهای کوچک به علت محدود بودن بودجه تبلیغات مجبور بودند به مشتریان کم و تبلیغات محدود قناعت کنند. و اینطور شد که دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتری لایت پنل به بازار آمد.

اما اکنون با تبلیغات آنلاین و خط خدماتی، مشتریان در دسترس قرار می گیرند. می توان در موعد مقرر حتی بدون اینترنت برای آنها تبلیغات پیامکی ارسال نمود، می توان اطلاع رسانی کرد، نظر سنجی نمود، پیام صوتی فرستاد، آنان را درگیر مسابقه نمود و به طور کلی با مشتری دوست شد. وقتی با مشتری دوست باشد و او احساس کند در یک تیم هستید به شما اعتماد می کند.

عضویت در باشگاه مشتریان لایت پنل

نویسنده : Administrator | عمومی | ارسال نظر: 0 |  نسخه مناسب برای چاپ

دفتر مرکزی:
گیلان-گلسار مجتمع مارید طبقه 5 واحد A5
09107654805
01333255271
info@litepanel.ir
خدمات
طراحی وب سایت
تبلیغات درشبکه ها
ارسال پیامک
ایمیل مارکتینگ
فکس مارکتینک
افزایش فروش

خدمات
تعرفه ها
امکانات سامانه
قوانین 
فرصت شغلی
کسب درآمد
قرعه کشی
خدمات
درباره ما
تماس با ما
ظریب خط
خرید خط اختصاصی
دریافت نمایندگی ارشد