وبـلاگ دستگاه ارسال پیامک لایـت پنـل

مطالب مربوط به دستگاه ذخیره موبایل

بهرام رهنما
يكشنبه 5 دي 1400 - 00:35:16

افزایش مشتری در سالن زیبائی

دستگاه ثبت شماره مشتری لایت یک دستگاه با امکانات ویژه است که می تواند به افزایش مشتری سالن ها و آرایشگاه های زنانه کمک نماید؛ این دستگاه که در شرایط آفلاین نیز کار می کند می تواند به عنوان یک دستگاه ارسال پیامک، پیام های تبلیغاتی را به هر منطقه  و صنفی در سراسر کشور که در نظر گرفته شده است در سریعترین زمان ممکن ارسال نماید.

بهرام رهنما
پنجشنبه 2 دي 1400 - 02:01:19

وفاداری به برند چیست؟

دستگاه ذخیره موبایل مشتری لایت با هدف کمک به افزایش وفاداری مشتریان به کسب و کارها و به ویژه برندها طراحی شده است؛ لایت پنل این دستگاه ارسال پیامک را به گونه ای طراحی نموده  که بتوان گام به گام در یک پلن بازاریابی حرفه ای توسط بازاریابان مورد استفاده قرار داد.یک دستگاه با صفحه مانیتور بزرگ، زبان فارسی و کاربری ساده است.

بهرام رهنما
سه شنبه 23 آذر 1400 - 00:49:33

تکنیک افزایش فروش در سالن آرایشی

دستگاه ارسال پیامک  در یک گام در راستای کمک به افزایش فروش اصناف به کمک سالنهای زیبایی آمده تا از یک سو در اطلاع رسانی و تبلیغات موفق عمل نمایند و از سوی دیگر با تشکیل باشگاه مشتریان خود و استفاده از امکانات دستگاه ذخیره موبایل مشتریان برای سالن های زیبایی معجزه را رقم بزند.

بهرام رهنما
جمعه 5 آذر 1400 - 23:59:21

چگونه اینماد ایجاد کنیم؟ (بخش دوم)

اهمیت یادگیری دریافت نماد الکترونیکی بسیار مهم است نحوه دریافت آن در زمانی که کسب و کارهای اینترنتی به خوبی ثابت کرده اند میتوانند یک کسب و کار پرسود با کمترین هزینه باشند، برای همه افراد جویای کار و علاقه مند به کارهای اینترنتی جذاب و شاید ضروری می باشد.اینماد به بازدیدکنندگان این اطمینان را  می دهد که سایت شما قانونی است.

بهرام رهنما
يكشنبه 30 آبان 1400 - 01:03:28

چگونه اینماد دریافت کنیم؟ (بخش یک)

نحوه دریافت اینماد آموزشی است که کسب و کارها در کنار آموزش بازاریابی جزو ضروریات میدانند زیرا فروش اتفاق نمی افتد، مگر اینکه بتوان اعتماد مشتری را به سایت جلب نمود؛ بنابراین برای استفاده از تکنیک فروش، باید بتوان بستری را فراهم کرد که مشتری در همان ابتدای کار به فروشنده حرفه ای اعتماد نماید.

بهرام رهنما
سه شنبه 25 آبان 1400 - 00:18:46

پاسخگویی بعد از فروش خدمات | لایت پنل


بهترین پاسخگویی بعد از فروش خدمات

نرم افزارهای باشگاه مشتریان یکی از ابزارهایی هستند که بارها ثابت نموده اند برای پاسخگویی بعد از فروش خدمات، بستر بسیار مناسبی را فراهم می نمایند. در این نرم افزارها که مشتریان همواره در دسترس کسب و کارها هستند یک فروشنده حرفه ای با کمک تکنیک فروش تبدیل به بهترین فروشنده حرفه ای می شود که برای هر حرکت تبلیغاتی که انجام می دهد و یا هر خدمتی که ارائه می دهد بازخورد آن را از مشتریان در قالب این نرم افزارها رصد می کند.

برو به صفحه  1 [2] 3 ... 14 15 16
بگراند فوتر

لایت پنل یکی از زیر مجموعه های اعتماد آی تی می باشد که از سال 1382 فعالیت خود را آغاز کرده است . حوزه فعالیت لایت پنل در زمینه توسعه نرم افزاری ، تولیدات سخت افزاری ،ارتباط با مشتریان و راهکارهای افزایش فروش می باشد.

LITEPANEL © Design & Developing by Etmad IT