عنوان خبروفادارسازی مشتریان | لایت پنل
(شاخه: عمومی)
ارسال شده توسط Administrator
دوشنبه 12 مهر 1400 - 03:37:07


لایت پنل در این مجموعه تنها برای ارسال یک پیامک تبلیغاتی و یا اطلاع رسانی طراحی نشده است؛ مجموعه لایت پنل با در نظر گرفتن شرایط بازار و مشکلات کسب و کارها در وفادارسازی مشتریان سعی کرده است در این پنل sms امکاناتی را درنظر بگیرد که بتوان با مشتریان ارتباط مداومی برقرار نمود و به مرور زمان آنان را وفادار کرد. مشتری وفادار در دنیای پر رقابت از شما خرید میکند، لذا همیشه فروش خواهید داشت.
باید این حقیقت را پذیرفت که افزایش فروش و افزایش سود است که کسب و کاری را سرپا نگه میدارد و صاحب کسب و کار را برای رشد و توسعه کار تشویق می نماید وگرنه وقتی کسبی در رکود باشد  انگیزه ای برای توسعه وجود ندارد.

پنل پیامک لایت پنل در راستای کمک به وفادارسازی مشتریان، در گام اول، این امکان را به کسب و کارها می دهد که بتوانند با ثبت اطلاعات مشتریان یک بانک اطلاعاتی از کسانی که سابقه خرید دارند تهیه نمایند؛ بدین ترتیب همواره راه ارتباطی وجود دارد که با این مشتریان تماس گرفت و ارتباط را حفظ نمود.

در گام بعدی می توان به مشتریانی که اطلاعات آنان ثبت است به عنوان یک دفترچه تلفنی نگاه نمود که در مراسمهای مختلف، پیام های مناسبتی برایشان فرستاد تا ارتباط قطع نشود و  سپس برای اطلاع رسانی تخفیفات و معرفی محصولات و خدمات جدید، پیامک تبلیغاتی با پنل پیامک یا دستگاه ذخیره شماره تماس مشتریان لایت پنل فرستاد.

در گام سوم میتوان با توجه به امکان برقراری ارتباط دوطرفه از مشتریان نظرسنجی کرد.

در گام چهارم نیز با این پنل پیامکی مسابقاتی را میتوان اجرا کرد که مشتریان را با جوایزی مانند کارت خرید محصولات جدید به سمت آشنایی و امتحان کردن محصولات جدید تشویق نمود.

امکانات ذکر شده تنها چند مورد از امکاناتی است که لایت پنل در پنل پیامک خود در نظر گرفته است، در همین راستا برای دیدن سایر امکانات پنل، خرید آنلاین پنل پیامک رایگان لایت پنل توصیه می گردد.

 
این خبر از طرف سامانه جامع باشگاه مشتریان و تبلیغات پیامکی | لایت پنل
( http://litepanel.ir/news.php?extend.172 )