عنوان خبرافزایش وفاداری مشتری با پنل پیامک
(شاخه: عمومی)
ارسال شده توسط Administrator
يكشنبه 5 ارديبهشت 1400 - 10:35:13


افزایش فروش بدون افزایش وفاداری مشتریان هرگز اتفاق نمی افتد. این جمله حقیقت اثبات شده ای است که هر صاحب کسب و کار آگاهی کاملا به آن باور دارد و همه تلاشش را برای وفادارسازی مشتریان می کند.
جمله معروف فروش پایان کار نیست را قطعا بارها شنیده اید؛ تفاوت کسی که دستفروشی می کند با کسی که کاسبی می کند در باور همین جمله می باشد. یک دستفروش دوره گرد فروش را پایان کار می داند و به دنبال وفادارسازی مشتری نیست؛ اما کسی که کاسبی می نماید می داند فروش پایان نیست، باید مشتری را رها نکند، باید مطمئن باشد او از خرید خود راضی است و با لذت از آن استفاده می کند.

لذا پنل پیامک لایت پنل با فراهم نمودن امکانات خاصی به انواع کسب و کارهای کوچک و بزرگ این امکان را میدهد در کنار مشتری باشند تا وفاداری او را افزایش داده و افزایش فروش را تجربه نماید.


افزایش فروش

امکانات پنل پیامکی برای افزایش فروش

در پنل پیامک لایت پنل امکان ارسال پیامک انبوه با هر دو خط خدماتی و تبلیغاتی فراهم شده است تا بتوان با کمترین هزینه با مشتریان در ارتباط بود. شاید تماس گرفتن با مشتریان برای مناسبت و اطلاع رسانی هر جشنواره و تخفیفی قبلا مرسوم بود؛ اما اکنون با تبلیغات پیامکی مشتری به کسب و کارها نزدیک شده است.

می توان به او به پاس خرید و وفاداری با اعطا کد تخفیف بعد از خرید مقدار مشخصی تشکر کرد و با پیامک ارسال نمود تا او همچنان با شما بماند.

می توان مشتریان را در شبکه های اجتماعی با کمک  دستگاه ثبت اطلاعات مشتری دور هم جمع کرد و با تبلیغات آنلاین از آخرین محصولات و روشهای بازاریابی خود مطلع نمود. اگر قرار بود با تک تک مشتریان تماس بگیرید و چنین تبلیغی را برای آنها بکنید چه قدر زمان و هزینه نیاز است.

از سوی دیگر شماره تماس افراد به تفکیک کد پستی و صنف و جنس و... در پنل پیامکی به صورت  رایگان در اختیار شما است تا پیامک ارسال کنید و مشتریان جدید بیابید، اگر قرار بود چنین اطلاعاتی را  بخرید چه قدر هزینه و دردسر باید تحمل می نمودید.

 
این خبر از طرف پنل پیامک|خرید پنل اس ام اس|پیامک صوتی|دستگاه ذخیره موبایل مشتری
( http://litepanel.ir/news.php?extend.148 )