وبـلاگ دستگاه ارسال پیامک لایـت پنـل

مطالب مربوط به دستگاه ذخیره موبایل

ww
نوشـته شـده در:يكشنبه 30 آبان 1400 - 01:03:28-ارسـال شده توسط:بهرام رهنما

چگونه اینماد دریافت کنیم؟ (بخش یک)

نحوه دریافت اینماد آموزشی است که کسب و کارها در کنار آموزش بازاریابی جزو ضروریات میدانند زیرا فروش اتفاق نمی افتد، مگر اینکه بتوان اعتماد مشتری را به سایت جلب نمود؛ بنابراین برای استفاده از تکنیک فروش، باید بتوان بستری را فراهم کرد که مشتری در همان ابتدای کار به فروشنده حرفه ای اعتماد نماید.


لزوم آموزش نحوه دریافت اینماد

نحوه دریافت اینماد آموزشی است که کسب و کارها در کنار آموزش بازاریابی جزو ضروریات میدانند؛ زیرا فروش اتفاق نمی افتد، مگر اینکه بتوان اعتماد مشتری را به سایت جلب نمود؛ بنابراین برای استفاده از تکنیک فروش، باید بتوان بستری را فراهم کرد که مشتری در همان ابتدای کار به فروشنده حرفه ای اعتماد نماید.


بنابراین کسانی که میخواهند سایت راه اندازی نمایند باید بتوانند امکاناتی را جهت دریافت اینماد در آن قرار دهند. کسب و کارها باید توجه نمایند سایت باید فروشگاهی باشد؛ یعنی خرید و فروش در آن اتفاق افتد و فاکتور و یا سبد خرید در آن وجود داشته باشد.

بدین ترتیب می توان امیدوار بود بتواند اینماد دریافت کرده و با  با خیالی آسوده به کمک امکاناتی همچون دستگاه ثبت اطلاعات مشتری، افزایش فروش را تجربه کرد.

البته باید توجه نمود بعد از اینکه در سایت enamad ثبت نام کردید و مدارک هویتی و مدارک محل انجام کار اینترنتی را فرستادید و مراحل را طی نمودید، اینماد را دریافت می کنید، البته سایت هایی که در حال دریافت این نماد هستند در ابتدای کار به صورت  موقتی این  نماد را  دریافت می کنند و بعد از طی کردن مراحل، نماد را دریافت خواهند نمود.

اینماد کمک می کند بعد از ارسال پیامک به مشتریان و معرفی سایت و مشاهده سایت توسط آنان، اعتمادشان جلب شده و خرید نمایند.

 به اشـتراک بـزار:
  • بگراند فوتر

    لایت پنل یکی از زیر مجموعه های اعتماد آی تی می باشد که از سال 1382 فعالیت خود را آغاز کرده است . حوزه فعالیت لایت پنل در زمینه توسعه نرم افزاری ، تولیدات سخت افزاری ،ارتباط با مشتریان و راهکارهای افزایش فروش می باشد.

    LITEPANEL © Design & Developing by Etmad IT