یک تحول بزرگ در فروش شما با لایت پنل!

کاربرد پنل پیامک | لایت پنلپنل sms لایت پنل در دستان کسانی که با برنامه در بازاریابی و فروش عمل می کنند همچون وسیله جادویی است که به افزایش فروش و مشتریان کمک بسیار بزرگی می کند؛ زیرا پنل پیامکی همانند دستگاه ثبت شماره تماس مشتری یکی از ارزانترین، سریعترین و راحتترین وسیله های ارتباطی و تبلیغات است که در اختیار کسب و کارها قرار می گیرد.


خرید پنل sms لایت پنل

پنل پیامک لایت پنل با اهداف خاصی طراحی شده است؛ این پنل پیامکی طراحی شده تا در تمام مراحل حیات یک کسب و کار، در راستای اهداف بازاریابی و فروش آنها را یاری رسان باشد. به صورتی که هم اکنون می بینیم مشاعل نوپایی که به فکر معرفی خود و محصولاتشان هستند؛ اما بودجه کافی جهت تبلیغات کاغذی و محیطی انبوه در سراسر کشور ندارند و یا از پس امکاناتی چون رادیو و تلویزیون با هزینه سرسام آور بر نمی آیند، ارسال پیامک انبوه را مقرون به صرفه ترین و سریعترین راه حل اطلاع رسانی می دانند، اگر چه شرکتهای بزرگ و معتبر نیز هرگز برنامه بازاریابی خود را بدون تبلیغات پیامکی نمی بندند.

خرید پنل sms

لذا با توجه به اینکه لایت پنل امکان ارسال پیامک به بلک لیست را نیز داده است، پیامک به راحتی به تک تک خانه ها رفته و در قالب جملاتی کوتاه کار اطلاع رسانی و آگاهی بخشی را می دهد. همچنین باتوجه به  امکان محدودسازی براساس معیارهای خاص، دایره مشتریان هدف را میتوان بسته تر کرد و معرفی متناسب با نیاز و سلایق مشتریان ارسال نمود، در نتیجه هم احتمال به ثمر رسیدن تبلیغات پیامکی بیشتر می شود و هم  هزینه ارسال کاهش می یابد.

در گام بعدی پنل پیامکی لایت پنل با ثبت اطلاعات مشتریان، دفترچه تلفنی شامل  شماره تماس مشتریانی را در اختیار شما قرار می دهد که در جهت وفادارسازی آنان و حفظ ارتباط با آنها می توانید پیامک های مناسبتی ارسال نمایید و هم با توجه به بسته تر شدن مشتریان هدف، محصولات جدید و خدمات تازه خود را به آنها در قالب پیام معرفی نمایید.

تمامی این موارد در راستای کاربرد پنل smsدر بازاریابی و فروش انواع خدمات و کالاها و اطلاع رسانی توسط موسسات و سازمان ها است که حتی با خرید آنلاین پنل پیامک رایگان نیز میتوانید تجربه نمایید.

 

نویسنده : Administrator | عمومی | ارسال نظر: 0 |  نسخه مناسب برای چاپ

دفتر مرکزی:
گیلان-گلسار مجتمع مارید طبقه 5 واحد A5
09107654805
01333255271
info@litepanel.ir
خدمات
طراحی وب سایت
تبلیغات درشبکه ها
ارسال پیامک
ایمیل مارکتینگ
فکس مارکتینک
افزایش فروش

خدمات
تعرفه ها
امکانات سامانه
قوانین 
فرصت شغلی
کسب درآمد
قرعه کشی
خدمات
درباره ما
تماس با ما
ظریب خط
خرید خط اختصاصی
دریافت نمایندگی ارشد
دستگاه ذخیره موبایل مشتریان