یک تحول بزرگ در فروش شما با لایت پنل!

معیار های مهم برای انتخاب پنل پیامک| لایت پنلپنل پیامک رایگان لایت پنل از طرف این مجموعه در سایت جهت تست مشتریان این پنل پیامکی قرار داده شده است تا کسب و کارها با خرید آنلاین پنل پیامک رایگان این مجموعه بتوانند امکانات آن را جهت کارایی برای اجرای یک برنامه بازاریابی دقیق بسنجند و انتخاب درستی داشته باشند، لذا توصیه می گردد قبل از خرید نسخه اصلی، نسخه رایگان تست شود.


خرید پنل پیامک رایگان

*پنل پیامک رایگان لایت پنل امکان ارسال پیام انبوه را براساس منطقه، مشاغل و کدپستی و ... به کاربران خود داده است تا آنان بتوانند به راحتی جهت اطلاع رسانی و یا ارسال پیامک تبلیغاتی از این پنل sms استفاده نمایند. شماره تماس ها در پنل موجود است و تنها کافی است که کاربر از دسته بندی موجود، صنف یا منطقه و یا شهر   مورد نظر را انتخاب نموده، پیام را نوشته و دکمه ارسال را بزند.

*البته قابل ذکر است در این پنل می توان با توجه به امکانات موجود، مشخصات مشتری را ثبت نموده و جهت ارتباط استفاده و حتی پیام صوتی ارسال نمود.

*امکانات دیگری که در پنل پیامک لایت پنل به چشم می خورد و  بسیار مورد توجه قرار گرفته است؛ امکان برقراری ارتباط دو طرفه می باشد، به صورتی که امکان نظرسنجی و مسابقه و دریافت پاسخ وجود دارد تا کسب و کارها مشتریان را همواره با خود همراه نموده و ارتباط مداومی با آنان داشته باشند.

پنل پیامک رایگان

به همین دلیل کسانی که  کار بازاریابی را جدی میگیرند هرگز از بازاریابی پیامکی در کنار بازاریابی تلفنی و ایمیلی و .... جهت افزایش مشتری غافل نمی گردند و این حقیقت را باور دارند که  هر محصولی همچون دستگاه ثبت شماره موبایل مشتریان برای دیده شدن نیاز به معرفی و اطلاع رسانی دارد.

*در همین راستا حتی در پنل پیامک رایگان لایت پنل هم امکان ارسال پیام ارزان قیمت به شماره هایی که شماره های تبلیغاتی را در  بلک لیست قرار داده اند وجود دارد تا خریدار بداند می تواند با اطمینان خاطر  محصول و یا خدمت خود را معرفی کند.

نویسنده : Administrator | عمومی | ارسال نظر: 0 |  نسخه مناسب برای چاپ

دفتر مرکزی:
گیلان-گلسار مجتمع مارید طبقه 5 واحد A5
09107654805
01333255271
info@litepanel.ir
خدمات
طراحی وب سایت
تبلیغات درشبکه ها
ارسال پیامک
ایمیل مارکتینگ
فکس مارکتینک
افزایش فروش

خدمات
تعرفه ها
امکانات سامانه
قوانین 
فرصت شغلی
کسب درآمد
قرعه کشی
خدمات
درباره ما
تماس با ما
ظریب خط
خرید خط اختصاصی
دریافت نمایندگی ارشد
دستگاه ذخیره موبایل مشتریان