یک تحول بزرگ در فروش شما با لایت پنل!

تبریک تولد با پنل پیامکمعرفی پنل پیامک لایت پنل

پنل پیامک لایت پنل می تواند به طور خودکار در روز تولد مشتریان شما، به آنها سالروز تولدشان را تبریک بگوید و صمیمانه ترین تبریکات شما را نه به عنوان فروشنده، بلکه به عنوان دوست مشتري به او برساند. رسالت تولد پنل های ارسال کننده پیامک انبوه و تبلیغات آنلاین همین است؛ کمک به نزدیکی بیشتر کسب و کارها به مشتریان.


امکانات پنل پیامک لایت پنل

پنل پیامک لایت پنل با تامین تمام امکانات لازم برای یک تبلیغات کم هزینه موثر مدتهاست که توانسته است جایگاه ویژه ای برای خود در میان اصناف مختلف کسب نماید. این پنل پیامکی که هر دو خط خدماتی و تبلیغاتی را برای مشتریان خود فراهم می کند این امکان را فراهم نموده که مشتریان حتی اگر دریافت پیامک های تبلیغاتی را بسته باشند باز هم در روز تولدشان و سایر موارد پیام کسب و کارها را دریافت نمایند.

در همین راستا شاهد آن هستیم دستگاه ثبت اطلاعات مشتری همراه با پنل به مشتریان پنل پیامک لایت پنل داده می شود تا بدین ترتیب در طول سال بتوان شماره تماس و اطلاعات مشتریان را در آن ثبت نمود و در مناسبت هایی مانند تولد، پیامک ارسال کرد.

پنل پیامک لایت پنل

در حقیقت این دستگاه در نقش مدخل یک بانک اطلاعاتی معتبر و قوی ظاهر می شود تا بتوانید هرگاه که می خواهید یک تبلیغات پیامکی هدفمند را اجرا نمایید، پیام خود را ارسال کنید بدون اینکه نگران باشید آیا پیامک ها به مشتریان واقعی شما می رسند یا نه.

این پنل تحت وب در گام دیگر در راستای کمک به قوی تر شدن تبلیغات و برنامه بازاریابی کسب ها امکان استفاده از تبلیغات ایملی و فکسی را نیز فراهم نموده است.

بدین ترتیب وسیله ای در اختیار کسب و کارها قرار می گیرد که بتوانند خود را با مشتری در ارتباط نگه دارند و از این طریق گام موثری در راستای افزایش فروش بردارند. وسیله مهیاست مهم شما هستید که چه استراتژی بازاریابی را بخواهید پیاده کنید.

نویسنده : Administrator | عمومی | ارسال نظر: 0 |  نسخه مناسب برای چاپ

دفتر مرکزی:
گیلان-گلسار مجتمع مارید طبقه 5 واحد A5
09107654805
01333255271
info@litepanel.ir
خدمات
طراحی وب سایت
تبلیغات درشبکه ها
ارسال پیامک
ایمیل مارکتینگ
فکس مارکتینک
افزایش فروش

خدمات
تعرفه ها
امکانات سامانه
قوانین 
فرصت شغلی
کسب درآمد
قرعه کشی
خدمات
درباره ما
تماس با ما
ظریب خط
خرید خط اختصاصی
دریافت نمایندگی ارشد
راه اندازی سورس سامانه